Teisipäev, 9. detsember 2014

Mis meil veel plaanis on sel aastal?

Hea kultuuri- ja meelelahutushuviline,

Mis meid siis veel sel aastal ees ootab? Lühidalt, palju huvitavat!

Intervjuud:

Peale tavapäraste arvustuste on Harrastuskriitikud blogil teoksil ja plaanis palju põnevat. Nimelt peaks meil lähipäevadel ilmuma meie esimene intervjuu. Kellega ja millal täpselt, jäägu esialgu veel saladuseks, aga tegemist saab olema terve sarja intervjuudega. Sarja nimeks saab olema "Harrastuskriitikud küsivad".

Nii palju saan ette öelda, et varsti saate lugeda pikemaid intervjuusid erinevate oma valdkondade professionaalidega. Alustame tagasihoidlikult ja samm sammult ja liigume järjekindlalt selle poole, et Harrastuskriitikud blogi saab kohaks, kus harrastajad kohtuvad inimestega, kes ka meie lugejatele kindlasti huvi pakuvad.

Arutlused:

Selle aasta sees hakkavad meil ilmuma ka "Harrstuskriitikud arutlevad" sari. Selles sarjas võtame ette meelelahutusmaastikul olevad päevakajalised, kriitlised ja muidu põnevad meile huvipakkuvad teemad, kus kirjutame asjadest, mis meile, kui meelelahutuse tarbijatele tähtsad on.

Arutlused puudutavad erinevaid meelelahutuse valdkondi ja me soovime katta nii teatrit, kino, kirjandust.

Kingiloosid:

Nii nagu muu maailm, ei saa ega taha ka meie ilma kingitusteta hakkama saada! Mõeldes sellele, et me ise peame väga lugu piletitest üritustele, siis on varsti oodata meilt ühte ilusat jõululoosi.

Kingiloosidega jätkame kindlasti jooksvalt ka tulevikus, kus anname ära kas pileteid üritustele, kinkekaarte või muid toredaid kingitusi. Esimene loos tuleb koos Facebooki lehe tegemisega. Varsti!

Blogi:

Meie blogi peaks lähitulevikus endale saama uue välimuse. Ei midagi ekstravagantset, aga töötame koostöös paari disaineriga, kes proovivad meie ideid teostada.

Lisaks laseb Harrastuskriitikud blogi välja oma blogi partner-programmi. Selleni peaksime jõudma hiljemalt järgneva aasta jaanuaris. Nii, et kes soovib oma firmale, blogile, ühingule või toodetele reklaami teha meie blogis, siis see on võimalik arvatavasti alates jaanuarist. Eks me hoiame teid kursis ja tingimused postitame ka kindlasti.

Leht Facebookis:

Antud hetkel on tegemisel ka meie sotsiaalmeedia lehed. Esimesena võtame ette Facebook'i. Niipea, kui meil on blogi disain valmis, hakkame tasapisi kasutama erinevaid sotsiaalmeedia lehti.

Nagu te aru saate, on meil plaan ja valmidus maailma vallutama hakata! Eesti piires muidugi, sest maailm on meil juba kinni püütud! :)

Stay tuned! Ehk ilusasti eesti keeles - jääge ootele!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar